HakkımızdaKurulduğumuz günden bugüne kadar birçok projelere satılık veya kiralık hizmeti sunan Turkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri ürünlerini kullanacakların güvenli olarak çalışabileceği, uygun ve ekonomik, her ortama uyum sağlayabilen, kaliteli, emniyet değerleri yüksek, kolay kurulup sökülebilen tasarımlarla dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Turkuaz İskele; başta Samsun olmak üzere kısa zaman içerinde tüm Karadeniz bölgesine yayılarak (Ordu,Amasya,Tokat,Çorum, Sinop,Kastamonu, Trabzon,Rize,Artvin, Giresun, Sivas ve Erzurum il ve ilçelere uygun maliyetli ve güvenli üretim yapmaktadır. H Tipi Cephe İskelesi, Platform İskele, Teleskopik İskele, Güvenlikli İskele, Mobil İskele, Asma İskele  ile tüm ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanan pekçok iskele sistemleri ve aksesuarlarını üretiyoruz. Samsun iskele devi Turkuaz İskele, inşaat iskelesi ve kalıp sistemleri konusunda kiralama ve satış hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Samsunda ve Karadeniz bölgesi'nde Turkuaz İskele ve Kalıp Sistemleri daima sizin ihtiyaçların doğrultusunda üretim yapmaktadır.

Misyon
Vazgeçilmez unsurumuz olan emniyet değerleri yüksek, güvenle çalışabilecek iskele ve sistemleri sunmak. Kendisini sürekli yenileyen ve değiştiren

Vizyon
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun iskele ve kalıp  hizmetlerini uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak ve bölgenin tek üreticisi ve sağlayıcısı olmak.